Click to order
jūsu izvēlne

Par mums

Vienā no skaistākajām Latvijas vietām pašā ezera krastā ar mīlestību tiek radītas īpašas un skaistas lietas.

Katrs 100% kokvilnas audums tiek rūpīgi piemeklēts. SaVannas produkcija ir īpašas rūpes par nozīmīgiem cilvēkiem. Tā ir ideāla dāvana, jo tiek strādāts tikai ar oeko - tex sertificētiem materiāliem. Roku darbs. Oriģināli modeļi, krāsas ir gan mierīgos, gan spilgtos un izteiktos toņos.

Kvalitāte liecinās par sevi vēl ilgi pēc tam, kad cena būs tikai vēsture.

SaVanna domā un dzīvo zaļi - radot jaunas lietas saudzē dabu, no atgriezumiem veidojot, piemēram, daudzkārt lietojamu somu vingrošanas tērpam.

Tāpat savu produkciju, pēc klienta pieprasījuma, iesaiņo īpašās no džutas materiāla šūtās somās. Šī soma ir izgatavota no džutas, kas ir viena no izturīgākajām dabīgajām šķiedrām un viena no draudzīgākajām dabai. Džutas augšanai nav nepieciešama laistīšana, tā izaug 4 līdz 6 mēnešu laikā un tās augšanai nav nepieciešami pesticīdi un mākslīgais mēslojums. Stipra, ilgmūžīga un videi draudzīga. Džuta ir perfekts eko materiāls izturīgai somai.

SaVanna nepiedāvā preces no audumiem ar poliestera piejaukumu, pat ja šādi audumi labi izskatās un ātri žūst, tiem nav sakara ar labu pašsajūtu un zaļu dzīvesveidu. Poliesters ir sintētiska šķiedra, kas ražota no naftas. Poliestera ražošana ir energoietilpīga. Nereti poliesters tiek ražots no PET pudelēm! Šī šķiedra dabā bioloģiski sadalās vairāk kā 200 gadu laikā. Tieši tāpēc SaVanna piedāvā tikai no 100% kokvilnas audumiem šūtu produkciju.

Iepazīstot SaVannas mūsdienīgo filozofiju, mīlestību pret mūsu planētu apvienojumā ar dzīvi izkrāšņojošām krāsām Tu sajutīsi - tas ir par laimīgiem bērniem un skaistu nākotni mums visiem!

SaVanna tas ir PILNĪGS KOSMOSS!

Made on
Tilda